BURSA ESTETİK® Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar☎ 0224 233 5700 
Hemen Arayın Online Randevu

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç ekim, saç ekimi bursa, Saç ekimi istanbul, saç ekimi, saç ekimi fiyatları ve Fue yöntemi saç ekim kampanyaları Saç ekimi bilgi hattı

Saç Ekimi ve Fiyatı; Fue yöntemi ile saç ekimi Operasyonu Nasıl Gerçekleştirilir? FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yönteminde saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilir. Estetik Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından saç ekimi Saç ekimi bursa ve saç ekimi istanbul Türkiye en iyi saç ekim teknikleri ile saç ekimi 'nde doğal sonuçları İstanbul ve Bursa Saç Ekim Merkezi 'mizde bulabilirsiniz.

Saç Ekimi

SAÇ EKİMİ SON TEKNOLOJİ TÜRKİYE

Saç Ekiminde Son Teknoloji Fue

FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yönteminde saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilir.

Günümüzde, saç ekim operasyonlarının çoğunluğunu FUE yöntemi ile yapılmaktadır. Cerrahi bir girişim olmadığı için hastalar daha rahat karar vermekte ve bu tekniği tercih etmektedirler

FUE yönteminde saçlar tek tek alınıp saçsız bölgelere nakledilir. Folikül çıkartma işleminden önce donör alandaki saçlar kesilerek 1 mm olacak kadar kısaltılır. Lokal anestezik ilaç ile saç kökü alınacak ve ekim yapılacak olan bölge uyuşturulur.

Mikro Motor ucu, saç kılını ortalayacak şekilde yaklaştırılır kılın çıkış açısına uygun olacak şekilde deriye batırılıp çekilir. Kıl, folikül ve onu çevreleyen mikroskobik doku ile birlikte, silindirik bir tarzda kesilmiş olur. Bir mikro penset ile nazikçe çekilir ve foliküler ünite gevsek tabandan ayrılarak gelir. Operasyondaki greftlerin zarar görmesini minimalize eden bu otomatik sistem sayesinde operasyon süreleri kısalmış, zaman biriminde alınan greft sayısı da artmıştır.

Foliküler üniteler bu şekilde toplandıktan sonra saçsız alanda açılan çok daha küçük deliklere yerleştirilirler. Her bir foliküler ünite ortalama 2 ile 3 folikül barındırır..

Fue Tekniği SAÇ EKİMİ

Saç Ekimi I Saç Ekimi Bursa I Bursa Saç Ekim Merkezi I Saç Ekimi Fiyatları - fue saç ekimi, fue tekniği, fue saç ekim, fue saç ekim merkezi, fue saç ekimi, fue saç ekimi fiyat, fue saç ekimi fiyat bursa, fue saç ekimi fiyatı, fue saç ekimi fiyatları, fue saç ekimi fiyatları bursa, saç ekimi fue, saç ekimi merkezi fue, fue saç ekimi merkezleri, saç ekimi mezoterapisi, fue saç ekimi resimleri, fue saç ekimi ücretleri, saç mezoterapi, saç mezoterapisi, saç nakli, saç dökülmesi çözüm, saç dökülmesi için saç dökülmesi tedavisi, saç ekimi bursa, bursa saç ekimi,

Ücretlendirme konusunda hastalarımıza gerçek graft sayılarını yapılan ön muayenelerde tam sayı olarak bildirmek süretiyle surpriz bütçelerle karşılaşmalarını önlüyor , gerçekte ihtiyaçları olan graftlerle doğal saçlarına kavuşturuyoruz Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha once saç ekimi yapılmış hastalarımızın ropörtajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz. Bursa Estetik Kliniğimizde ücretsiz saç muayenesi ve Bursa Estetik konukseverliği için sizleri bekliyoruz.

Saç Ekimi I Saç Ekimi Bursa I Bursa Saç Ekim Merkezi I Saç Ekimi Fiyatları - fue saç ekimi, fue tekniği, fue saç ekim, fue saç ekim merkezi, fue saç ekimi, fue saç ekimi fiyat, fue saç ekimi fiyat bursa, fue saç ekimi fiyatı, fue saç ekimi fiyatları, fue saç ekimi fiyatları bursa, saç ekimi fue, saç ekimi merkezi fue, fue saç ekimi merkezleri, saç ekimi mezoterapisi, fue saç ekimi resimleri, fue saç ekimi ücretleri, saç mezoterapi, saç mezoterapisi, saç nakli, saç dökülmesi çözüm, saç dökülmesi için saç dökülmesi tedavisi, saç ekimi bursa, bursa saç ekimi,

Fue yönteminin özellikleri şunlardır:

• Greftlerin alındığı bölgede doku alınmadan yalnızca ilgili kök hücresi üzerinde bire bir çalışılmaktadır.
Saç alınan bölgede kesi ve dikiş işlemi olmaz. Köklerin alındığı bölgede 06,07 mm den küçük çaplı sıyrıklar oluşur bu sıyrıklar bir kaç günde kapanır ve iz bırakmadan iyileşir.
• Bu teknikle ense bölgesinden alınan greftler saç transferinde kullanıldığı gibi kaş, bıyık, sakal transferinde de kullanılmaktadır.
• Bir seansta ortalama donör alanın durumuna ve ekilecek kök sayısına bağlı olarak 4.000 ile 6.000 kadar greft alınabilir.
• Her greftte 1 ile 3 arasında saç teli bulunmaktadır. 1 greft saç, ortalama 2 - 2,5 saç teli kabul edilir.
• Elde edilen kök sayısına ve açıklığa bağlı olarak santimetrekare başına 50 – 60 saç kökü ekmek mümkündür.
• Ayrıca operasyon sonrası günlerde az ağrı olması ve iyileşme süresinin kısa olması da bu yöntemin tercih nedenlerindendir.

Bursa Saç Ekimi

Bursa Saç Ekim Merkezi
Ekilen saçlar birinci ayın sonunda genelde dökülürler, saç ekiminden 2- 3 ay sonra çıkmaya ve uzamaya başlar.
6.ayda saçlar göz dolduracak kadar gelişir. Fakat en güzel halini ekilen saçların adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra 1 - 1,5 yıl içerisinde alır. Ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış olan bölgeden alındığı için dökülmezler. Saçlar kişinin kendisine ait olduğundan aynı renk ve karakterde çıkar.
Saç ekiminde var olan saç miktarı ve alınma şekli önemli olduğu kadar ekilen saçların yönü, ön saç çizgisinin doğallığı en az ekilen saç miktarı kadar önemlidir.
Profesyonel bir ekip tarafından yapıldığında saç ekimi çok iyi sonuçlar verir.
Ömür boyu uzayan saçlar insanın görünümünü değiştirdiği gibi psikolojisine de çok olumlu etkilemektedir.
Saç Ekimi yetenek,görsellik ve tecrübe gerektirdiğinden özellikli bir bilimsel sanattır.
Sağlıklı bir şekilde uzayan, doğal saçlara kavuşan insanların kendine olan güveni de artmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları , kaş ekimi fiyatları, kirpik ekimi fiyatları, sakal ekimi fiyatları v.b. türdeki cerrahi işlemlerde fiyatlandırmalar, uygulama yapılacak alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Burada ki en önemli faktör ise, uygulamanın boyutu olarak göze çarpmaktadır. Bu nedenle ücret bilgilendirmesi yapabilmemiz için muhakkak kişiyi veya uygulama alanının fotoğraflarını görmemiz gerekmektedir. Uzmanlarımız yönlendirmiş olduğunuz fotoğrafları yada yüz yüze görüşmelerde gerek operasyon detayları,gerekse de ücretlendirme konusunda ayrıntılı olarak bilgilendirmektedirler.

E - RandevuOp.Dr.Alper Bayraktar'dan ücretsiz  muayene randevusu almak için bizi, 0224 233 57 (58) 00 nolu telefondan arayabilir veya e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Comments   

+2 #10 Saç ve Sakal EstetiğiAbdulllah Says 2017-02-03 21:29
sakallerım ve bıyıklarım seyrek ektirmek istiyorum iyileşme süresi ve masrafları öğrenmek istiyorum
Quote
+2 #9 Saç Ekimi OperasyonuCem Says 2017-02-03 21:28
Yaklasik 4 ay once sac ekimi olmustum saclar cikmaya basliyor ve cok memmun kaldim Op.Dr.Alper Bayraktar'la konustum cok cana yakin bir doktor ayrica sempatik guler yuzlu harika butun ekip cana yakin tesekkur ederim hepsine sac ektirmek isteyenler Alper Bayraktar'ı tavsiye ederim ben gittim gordum memmun kaldim.
Quote
+3 #8 Saç EkimiCem Says 2017-02-03 21:27
Saç ekimi yaptırmak istiyorum.Geçti ğimiz sene arkadaşım saç ektirmişti size ondan görerek ve onun tavsiyesiyle görüşmek ve randevu almak istiyorum.
Quote
+3 #7 Saç ekimi operasyonuSezer Says 2017-02-03 21:26
Alper bey merhaba;
Saç ekimi operasyonu olan hastalarınızın öncesi sonrası fotograflarını görme şansım var mıdır ? Mail adresinize fotograflarımı yolladım biraz evvel bilgi bekliyorum sizden iyi çalışmlar dilerim.
Quote
+2 #6 Deri Genişletme AmeliyatıSude Says 2017-02-03 21:26
Merhaba Alper bey deri genişletme ameliyatından sonra saçın dökülmesi normalmidir merak ettik
Quote
+2 #5 Turkey Hair CenterMuhammed Qafaro Says 2017-02-03 21:25
thanks for you..thanks for your great centre These are few picture of the result of Bursa transplant after6,5months It is amazing..and I hope the more inshallah in the next months....thank s again My greetingsésalam éto all your pretty teaméOzge,Rabia ,Jan so,Malak,Ali,an d othersé nice to meet you See you
Quote
+3 #4 Saç Ekimi Özgüven Kazandırdı.Arda Says 2017-02-03 21:23
saç ektirmek istiyenlere tavsiyem bu ekipden başka yere gitmeyin ben 5 ay önce ekmişim çok memnunum alah razı olsun onlarda aldıkları para helali hoş olsun elerine sağlık çok güzel olmuş şuan benim saçlarım dahada güzel olacakmış açıkcası ben bukadar beklemiyordum bu ekibe güvenin tavsiyem sizlere
Quote
+1 #3 Teşekkürler Bursa EstetikAli Says 2017-02-03 21:19
Saç ekimimi yapan harika ekip hepinize çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız yepyeni saçlarıma kavuştum bursa hair saç ekim merkezini herkese tafsiye ediyorum saygılarımla.
Quote
+2 #2 Başarılı Saç Ekim OperasyonuAhmet Says 2017-02-03 21:18
Selamlar ; 9.2.2017 tarihinde Bursa Estetik'te çok başarılı saç ekim operasyonu geçirdim,bu başarılı operasyon nedeniyle başta Op.Dr.Alper Bayraktar ve Selcan Hanıma olmak üzere operasyonu yapan tüm ekibe sonsuz teşekkürler ederim.
Quote
+2 #1 Saç EkimiMehmet Says 2017-02-03 21:17
Merhaba, Bursa Estetik te saç ekimi yaptırdım.5000 greft ekim yapıldı.Ekibe ve Op.Dr.Alper Bayraktar'a çok teşekkür ederim. Eski saçlarıma kavuştum.Herkese tavsiye ederim. saygılarımla...
Quote

Add comment


Op.Dr.Alper Bayraktar

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin::
  info (@) bursaestetik.com.tr
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa Web Tasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.