BURSA ESTETİK® Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar☎ 0224 233 5700 
Hemen Arayın Online Randevu

Trigger Finger (Tetik Parmak)

tetik parmak cerrahisi, tetik parmak ameliyat videosu, tetik parmak fizik tedavi, tetik parmak tedavisi, tetik parmak hastalığı, tetik parmak ameliyatı, tetik parmak nedir, parmak kilitlenmesi, lokal anestezi, bölgösel uyuşturma, Tetik Parmak Düzeltme, Trigger Finger Surgery, estetik, bursa estetik, estetik cerrahi, plastik cerrahi

Tıp dilinde stenozan tenosinovit olarak da bilinen tetik parmak (trigger finger, trigger thumb) ameliyatı  her yaşta neştersiz tetik parmak tedavisi Estetik Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi - El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından Trigger Finger (tetik parmak ) tedavisi Bursa ve İstanbul'daki estetik merkezlerimiz de yapılmaktadır.

Trigger Finger (Tetik Parmak)

Trigger Finger (Tetik Parmak)

Tetik parmak hastalığı, başparmak veya diğer parmakları içeri çeken kirişlerinin kalınlaşma gösteren çeşitli hastalıkları sonucu bu kirişlerin avuç içinde geçtiği özel tünellerde takılması veya kilitlenmesine tetik parmak adı verilir.

Tetik parmak düzeltme lokal anestezi ya da bölgesel uyuşturma ile kolun tamamının uyuşturulması ile yapılır.

Tedavi cerrahi olarak sıkışmanın meydana geldiği tünelin açılması ve sıkışan kirişin(tendonun) gevşetilmesi esasına dayanır.

Lokal anestezi ya da bölgesel uyuşturma ile kolun tamamının uyuşturulması ile yapılır. Çocuk hastalarda genel anestezi eşliğinde yapılır.

Add comment


Op.Dr.Alper Bayraktar

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin::
  info (@) bursaestetik.com.tr
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa Web Tasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.