BURSA ESTETİK® Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar☎ 0224 233 5700 
Hemen Arayın Online Randevu

Revizyon Burun Estetiği Fiyatları

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı ve Fiyatları Op.Dr.Alper BAYRAKTAR – Bursa Estetik

Revizyon burun estetiği veya burun revizyonu, başarısız geçen burun estetiği ameliyatları Revizyon Burun estetiği fiyatları hastane ve doktora göre değişiklik göstermektedir. Revizyon Burun Estetiğinde En Uygun Fiyat, Bize danışmadan  Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı (İkinci Burun Estetiği Ameliyatı) Revizyon Rinoplastiye karar vermeyin!

Revizyon Burun Estetiği Fiyatları

Revizyon Burun estetiği ameliyatı ücretleri dünyanın her yerinde hemen hemen aynı kriterler ile farklılıklar gösterir. Bu kriterlerden en önemlisi de; ameliyatınızı gerçekleştirecek cerrahın kendisine ve yaptığı operasyon sonuçlarına olan güvenidir.

Revizyon Burun estetiği ücretlerini etkileyen diğer nedenler ise;

  • Revizyon Burun Ameliyatın yapıldığı şehir,
  • Revizyon Burun Ameliyatın yapıldığı hastane,
  • Revizyon Burun Ameliyatın yapıldığı hastanenin bulunduğu semt,
  • RevizyonBurun Ameliyat için kullanılan standart malzemeler,
  • Hastanede kalış süresi,
  • Revizyon Burun Ameliyatında uygulanan anestezi şekli,
  • Revizyon Burun Ameliyatı öncesi ve sonrasında size sunulacak hizmetlerdir. 

Sağlık turizmi çerçevesinde böyle bir ameliyat gerçekleştiriliyor ise ulaşım, konaklama gibi masraflarda bu masraflara ilave olacaktır.

Revizyon Burun estetiği ücreti için dikkat etmeniz gereken en önemli kriter 4,000 TL'nın altında bugünün şartlarında gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını bilmenizdir.

Eğer burun estetiği ameliyatınız bir düzeltme ameliyatı (revizyon rinoplasti) ise yani daha önce burun ameliyatı geçirmişseniz veya travmaya bağlı olarak burun şekliniz ileri derecede bozuk ise uygulanacak cerrahi işlemler değişmekte, yapılacak cerrahi işlemin süresi artmakta ve kulak, kaburga gibi kıkırdak ihtiyacını karşılayacak bölgelerde ameliyat konusu olarak gündeme gelebilir.

Ayrıca dışarıdan ekstra malzemelerin kullanılacak olması da yine burun estetiği ameliyatı masraflarınızı artırabilir.

İyi bir burun estetiği sonucunu elde etmek için dikkat etmeniz gereken tek kriter de ücret olmamalıdır. Ameliyatınızı gerçekleştirecek olan cerrahın ve ekibinin tecrübesi dikkat etmeniz gereken en önemli kriter olmalıdır. Yani biraz maddi imkanlarınızı zorlamanız sonucun istediğinize yakın olmasında, sorun yaşamamanız da size yardımcı olacaktır.

Ben hastalarıma bu konuda sıklıkla "......... hastanesinin granit masraflarına katkıda bulunmak isterseniz ameliyatınızı ......... hastanesinde yapalım" derim. Ama bu arada burun estetiği ameliyatının muayenehane de yapılamayacağını da belirtmek isterim. Ameliyat sırasında alacağınız anestezi muayenehane şartlarında verilmemelidir.

Yukarıda bahsettiğim durum hemen hemen tüm burun estetiği ameliyat ücretleri için size yol gösterici olacaktır.

SSK Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları

SSK Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı FiyatlarıRevizyon Burun estetiği ameliyatları dünyanın her yerinde hep pahalı ameliyatlar olarak bilinir. Bunun nedeni de diğer birçok ameliyatın sosyal güvenlik kurumları tarafından ödeniyor olması ve ameliyat olan kişinin cebinden para çıkmamasıdır.

Halbuki bir safra kesesi ameliyatı aslında burun estetiği ameliyatından, bir bademcik ameliyatı kepçe kulak ameliyatından çok daha pahalıdır.

Buradaki fark estetik ameliyatların ücretlerini ameliyat olan kişinin kendisinin ödemesidir.

Burun ameliyatı ücretlerinin farklılığında çok fazla faktör vardır. Bu farkları burun estetiği ücretleri konusunda detaylı olarak belirtmeye çalıştım.

Burun estetiği ameliyatında en yüksek ve en düşük rakamlar uçuk gelebilir ama burada kriter genellikle ameliyatın gerçekleştirildiği hastane ve kullanılan teknoloji kaynaklıdır.

Dikkat etmeniz gereken revizyon burun estetiği ücretinden çok doktorunuza güveniniz ve doktorunuz ile iletişiminiz önemlidir.

Revizyon Burun Estetiği fiyat aralıklarını öğrenmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurun. En yakın zamanda size bilgilendirme maili gelecektir. 

Add comment


Op.Dr.Alper Bayraktar

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin::
  info (@) bursaestetik.com.tr
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa Web Tasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.